Referanslar

Referanslar

Üst kalite şirketlerle ve devlet kurumları ile iç içe çalışmaktayız. Sektörde öncü firmalarla anlaşma yapıp sektörde daha ileriye gitmeyi çabalamaktayız.

REFERANSLARIMIZ

MODALİFE

Modalife mobilya farklı detaylarla süslenmiş, yenilikçi, ihtiyaca cevap veren yatak odası takımları ile öncü bir mobilya markasıdır.

Dahası…

DSİ

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Ülkedeki bütün su kaynaklarının planlanması, yönetimi, geliştirilmesi ve işletilmesi amacıyla kurulan bir genel müdürlük.

Dahası…

NURUS

Nurus yenilikçi ürünlerini, insan, çevre ve tasarım arasındaki dengeyi teknolojiyle birleştirerek tasarlayan mobilya firmasıdır.

Dahası…

Yiğitler Savunma ve Havacılık

Yiğitler Makina olarak 2003 yılı tarihi itibariyle talaşlı imalat işine girmişlerdir. 15 Yılı aşkın üretim tecrübeye dayanarak kurmuş olunan sistem havacılık ve savunma sanayinde çığır açmaktadır.

Dahası…

Sidoorsa

Sidoorsa masif kapı üretim düşüncemiz, ülkemizde eksik olduğuna inandığımız mobilya kapı ihtiyacının giderilmesi amacıyla ortaya çıktı.

Dahası…

Anıl Ambalaj

Anıl Kağıtçılık Ambalaj A.Ş. olarak iş yaşantısına 1989 yılında kağıt ticareti ile başladı. 1999 yılında yüksek kalite ve hızlı üretim felsefesiyle, baskılı karton ambalaj sektöründe yerimizi aldı.

Dahası…

Hidromek

Dünyanın tanınmış iş makinesi üreticilerinden  HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur.  Faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Bu girişim, ilerleyen yıllarda bir adım daha ileriye götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk iş makinesi üretimi gerçekleştirilmiştir.

Dahası…

Sfa Elektirik

Elektromekanik sektöründe faaliyet göstermek üzere 2015 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucu ortakları sektörde 40 yıldan fazla deneyime sahip olup Şirket üretim faaliyetlerini, Ankara Sincan OSB üzerinde kurulu fabrikasında gerçekleştirmektedir.

Dahası…

Aski Tatlar Atık Su Arıtma

Ankara Merkezi Atıksu Arıtma Tesisi, Türkiye’nin en büyük Atıksu Arıtma Tesisi olup günde 765.000 m³/gün kapasite ile “Klasik Aktif Çamur Prosesi” olarak dizayn edilmiştir. Tesiste yıllık 250 milyon m³ atıksu arıtılarak herhangi bir çevre kirliliğine sebebiyet vermeden alıcı ortama deşarj edilmektedir.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top